4F Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

4F to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek polskich producentów odzieży sportowej i akcesoriów. Marka jest własnością spółki OTCF i od kilku lat oficjalnym partnerem polskich reprezentacji lekkoatletycznych oraz olimpijskich.

Obecne kody promocyjne i okazje na 4F:

Przynajmniej 20%

Przynajmniej 20% na 4F.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na 4F.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 170 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

4F Sklep Założona w 2007 roku marka zatrudnia obecnie około 850 pracowników i obsługuje około 160 sklepów stacjonarnych. Sprzedaż odbywa się również w sklepie internetowym dostępnym na stronie 4f.com.pl będącym jednocześnie oficjalną witryną internetową marki.

W sklepie internetowym można kupić wszystkie elementy odzieży i akcesoria z bieżących kolekcji 4F, włącznie z kolekcjami okazjonalnymi: olimpijskimi lub związanymi z meetingami lekkoatletycznymi. Marka za cel stawia sobie stworzenie linii profesjonalnych strojów sportowych oraz akcesoriów dla wszystkich: dzieci, kobiet, mężczyzn w szerokim zakresie dyscyplin. Jest to jedna z najbardziej kompleksowych ofert w branży. Sklep internetowy obsługuje live chat jako formę wsparcia konsumenta w podejmowaniu decyzji.

Sklep internetowy oferuje darmową dostawę do dowolnego salonu firmowego lub wysyłkę kurierem pod dowolny adres (zamówienia powyżej 170 złotych doręczane są za darmo). Obsługiwane są różne formy płatności, w tym karty kredytowe, przelewy bankowe (za pośrednictwem systemu DotPay), a klienci korporacyjni (obecnie jest ich ponad 400) mogą korzystać również z bardziej elastycznych form płatności za dostawy. Dostępne są także płatności przez system PayPal oraz sprzedaż ratalna (podmiotem kredytującym jest Santander Consumer Bank lub BGŻ BNP Paribas).