Agito Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 5-30% & 25-50zł

Agito to jeden z największych sklepów internetowych a elektroniką, sprzętem komputerowym, AGD i RTV. Pierwszą wersję sklepu udostępniono w 2002 roku i do dziś została ona znacznie unowocześniona, a przede wszystkim wzbogacona o nowe kategorie asortymentu.

Obecne kody promocyjne i okazje na Agito:

Przynajmniej 5-10%

Przynajmniej 5-10% na Agito.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Agito Dziś cała oferta podzielona jest na 44 kategorie, a łącznie znajduje się w nich ponad 210 tysięcy produktów od znanych producentów. Choć podstawę oferty stanowią artykuły przemysłowe, na Agito.pl można też kupić produkty spożywcze, kosmetyki czy sprzęt sportowy.

Jednym z podstawowych atutów Agito jest dostępność różnych form płatności i odbioru. Podstawowe rozwiązanie w zakresie przesyłek to paczka kurierska (w tym również z wniesieniem zakupów o dużej wadze lub wymiarach, choć to usługa dodatkowa). Większość zakupów można odebrać też w Punktach Odbioru Osobistego, a niewielki sprzęt w Paczkomacie. Każda wysyłka (nie dotyczy odbioru osobistego) kosztuje 15 złotych. Zamówienia można opłacić tradycyjnym przelewem, przez PayU lub wybierając paczkę pobraniową. Zamówienia z odbiorem osobistym są dostępne dla koszyków o wartości poniżej 6500 złotych.

Czas na zwrot to standardowe 14 dni. W przypadku większości produktów nie trzeba uzgadniać zwrotu jedynie jeśli chodzi o przesyłki gabarytowe warto skonsultować się z helpdeskiem Agito.pl w celu ustalenia dogodnego terminu zwrotu. Konsultanci – choć zasadniczo nie należy to do ich obowiązków – często doradzają również, jaką formę transportu dla danego produktu opłaca się wybrać.