Audioteka Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Serwis audioteka.pl to bardzo popularny w ostatnim czasie sklep z audiobookami. Audioteka wymaga rejestracji – dzięki temu wszystkie kupione pozycje są dostępne na wszystkich urządzeniach i można słuchać ich zawsze i wszędzie.

Obecne kody promocyjne i okazje na Audioteka:

10-20%

Przynajmniej 10-20% na Audioteka.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przed zakupem warto poznać daną pozycję. Za darmo można przesłuchać nawet 10% całego audiobooka, co często oznacza prawie 2 godziny słuchania. Jeśli zdecydujesz się na zakup, do wyboru są dwie podstawowe metody płatności – przez PayPal albo przelewem lub kartą na platformie PayU. Pliki do pobrania są udostępniane po zaksięgowaniu wpłaty.

Co do zasady kupionych audiobooków nie można zwrócić. Rejestrując się do usługi subskrypcyjnej lub pakietu, także nie można odstąpić od umowy, ponieważ, zgodnie z regulaminem, rejestracja oznacza zgodę na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem terminu odstąpienia od umowy. Oczywiście samo zamknięcie konta jest jak najbardziej możliwe i nie ma z tym żadnych problemów, nie powstają też przy okazji żadne dodatkowe koszty, natomiast trzeba mieć świadomość, że kupionego audiobooka, niezależnie od tego, czy była to transakcja pojedyncza, czy pakietowa, oddać się nie da. Właśnie dlatego udostępniane są darmowe fragmenty, które mają pomóc w podjęciu decyzji o zakupie. Można oczywiście nie wyrazić zgody na wcześniejsze rozpoczęcie świadczenia usług i korzystać z prawa do zwrotu, ale dzieje się to na innych zasadach niż w przypadku produktów fizycznych i z tej opcji korzysta niewiele osób.