Avans Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Avans to sieć marketów z AGD, RTV i elektroniką, której sklepy stacjonarne są raczej bardziej popularne niż internetowy na avans.pl, ale ten ostatni też od kilku lat zbiera coraz szersze grono klientów.

Obecne kody promocyjne i okazje na Avans:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Avans.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Avans Za zakupy w tym sklepie można zapłacić szybkimi płatnościami obsługiwanymi przez Przelewy24, można użyć tradycyjnego przelewu, skorzystać z oferty sprzedaży ratalnej Santander Consumer lub Credit Agricole albo wybrać paczkę pobraniową. Transport zakupów jest darmowy powyżej 99 złotych (o ile sama forma transportu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami). Wysyłka realizowana jest przez jedną z firm kurierskich, a wiele zamówień jest gotowych do wysłania już kolejnego dnia albo nawet w dniu złożenia zamówienia. Dla każdego produktu czas realizacji podany jest oddzielnie i sytuacje, w których sklep nie jest w stanie dotrzymać obiecanego terminu wysyłki należą do rzadkości.

Czas na zwrot to 14 dni przewidziane ustawą. Dla zachowania ważności odstąpienia od umowy należy w tym czasie wysłać przynajmniej oświadczenie o odstąpieniu (formularz dostępny jest również na stronie internetowej), a następnie w ciągu 2 tygodni odesłać produkt. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do samego oświadczenia lub adresu, na który należy zwrócić przesyłkę, zaleca się kontakt z doradcami na avans.pl.