Avon Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-20% & 20-40 zł

Avon to znana w całej Europie marka kosmetyczna. W sklepie internetowym na www.avon.pl poza dobrze znanymi perfumami, wodami perfumowanymi oraz kosmetykami pielęgnacyjnymi i kolorowymi można również zamówić odzież, dodatki, biżuterię i inne produkty z bieżących katalogów.

Obecne kody promocyjne i okazje na Avon:

Przynajmniej 10-15%

Przynajmniej 10-15% na Avon.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Avon Dostawa produktów zamówionym na avon.pl zawsze odbywa się za pośrednictwem konsultantki właściwej dla danego rejonu. Czas oczekiwania na realizację zamówień jest więc dość zróżnicowany, ale zwykle nie czeka się dłużej niż tydzień na dostarczenie paczki. Dostawę i płatność umawia się bezpośrednio z konsultantką – platforma avon.pl jest w istocie tylko rozbudowanym katalogiem z możliwością zamówień, ale nie jest typowym sklepem.

Zwroty, w tych przypadkach, w których są w ogóle dopuszczalne (a nie zawsze są, ponieważ produkty kosmetyczne i higieniczne są objęte nieco bardziej rygorystycznymi regulacjami, więc nie wszystkie można oddać) są przyjmowane w terminie 14 dni. O odstąpieniu od umowy należy poinformować konsultantkę i to ona odbiera zwracany towar – nie odsyła się go bezpośrednio do firmy. Warto jednak dodać, że każdy produkt jest objęty także drugim terminem zwrotu – 90-dniową gwarancją Avon, która przewiduje możliwość oddania każdego produktu z zastrzeżeniem jednak, że zużycie nie może przekroczyć ¼ opakowania. Ta gwarancja jest dodatkowym ułatwieniem i uzupełnia możliwości, których nie daje w tym przypadku ustawa o prawach konsumenta.