Balladine Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-20% & 50-100zł

Balladine to polski multibrand z odzieżą damską działający przede wszystkim w sieci (pod adresem balladine.com), ale mający również trzy salony w Warszawie. Oferta składa się z odzieży wielu polskich producentów i kilku uznanych producentów europejskich.

Obecne kody promocyjne i okazje na Balladine:

Przynajmniej 50zł rabatu

Przynajmniej 50zł rabatu na Balladine.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Balladine i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 5-20%

Przynajmniej 5-20% na Balladine.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Balladine Są wśród nich również marki niszowe, niemające własnych, dużych salonów, ale odpowiedzialne za jedne z najbardziej poszukiwanych kolekcji odzieży damskiej.

Balladine działa od 2004 roku, choć formuła sklepu i jego wygląd ulegały kilkukrotnej metamorfozie. Wizytówką zawsze był i nadal jest wysoki poziom obsługi klienta, która obejmuje nie tylko doradztwo techniczne w razie problemów z obsługą zamówienia, ale także wsparcie stylistów w salonach stacjonarnych lub przez dedykowaną infolinię. Styliści odpowiadają także na pytania zadane via e-mail.

Podstawowym kanałem płatności jest platforma PayU umożliwiająca dostęp do błyskawicznych przelewów z większości banków oraz obsługująca płatności kartami . Koszt zakupów można obniżyć wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera (jednorazowy kod rabatowy o wartości 50 złotych), polecając sklep znajomym (50 złotych) lub korzystając ze zniżek wysyłanych w newsletterach, lub do członków Klubu Balladine. Każdy zakup jest chroniony polityką zwrotów – niepasujący towar może za darmo odebrać kurier, czas na zwrot to aż 30 dni. Można także wymienić kupiony towar, sprawdziwszy uprzednio dostępność właściwego rozmiaru. Czas oczekiwania na zwrot kosztów zakupu to maksymalnie 14 dni.