BeJeans Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & 30-70zł

BeJeans to multibrand odzieżowy, którego ofertę wzbogacają buty paru znanych marek. Oferta podzielona jest na segmenty męski i damski, a całość to grubo ponad 1000 produktów, choć dokładna ilość zależy od sezonu i katalogów przygotowanych przez poszczególnych producentów.

Obecne kody promocyjne i okazje na BeJeans:

30-70zł rabatu

30-70zł rabatu na BeJeans.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera BeJeans i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Jako zalecaną formę płatności BeJeans proponuje szybki przelew lub płatność karta realizowane na platformie eCard. Alternatywą jest zwykły przelew bankowy, choć w tym przypadku trzeba mieć na uwadze, że wydłuża się trochę czas realizacji zamówienia. Można też zapłacić przy odbiorze kurierowi lub listonoszowi albo bezpośrednio z salda PayPal. Dostawa to koszt 6 złotych przy wyborze Paczkomatu, 10 kurierem (cena nie rośnie przy przesyłce pobraniowej) lub 18 pocztą. Wszystkie krajowe przesyłki są wysyłane za darmo, jeśli wartość zamówienia przekroczy 199 złotych. Zamówienia realizowane są zwykle w kilka dni, ale regulaminowy czas przygotowania paczki po stronie sklepu to aż 3 tygodnie – rzadko trwa to choćby jedną trzecią tego czasu, ale jest taka możliwość.

Czas na dokonanie zwrotu to 28 dni. Żeby uniknąć kosztów przesyłki, najwygodniej będzie sprawę załatwić przez serwis szybkiezwroty.pl. Bezgotówkowa wymiana nie jest możliwa – trzeba najpierw oddać zakupiony produkt, a w drugiej kolejności złożyć zamówienie na właściwy model lub rozmiar. Zasadniczo oddawane produkty nie muszą być w opakowaniu producenta, ale w miarę możliwości należy się o to postarać.