Benevento Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

Benevento jest niezbyt znanym, niszowym sklepem ze spodniami dla mężczyzn. Wszystkie modele projektowane są na deskach kreślarskich tej firmy i produkowane są w kilku miejscach pod ścisłą kontrolą Benevento.

Obecne kody promocyjne i okazje na Benevento:

Przynajmniej 10%

Przynajmniej 10% na Benevento.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Benevento.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 500zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Benevento Materiał dla krawców sprowadzany jest od najlepszych wytwórców w Polsce i Europie, często za zaopatrzenie marki Benevento odpowiadają manufaktury i mikroprzedsiębiorstwa.

Oferta Benevento to kilka linii, których wspólną cechą jest unikalny krój, zaprojektowany w taki sposób, żeby spodnie były zawsze dobrze dopasowane i odpowiednio się układały. Poszczególne kategorie wydzielono na podstawie estetyki spodni, natomiast produktem głównym jest właśnie krój, który jest jednocześnie najważniejszą cechą wyróżniającą sklepu.

Wszystkie zamówienia są realizowane od razu, a czas na zwrot wynosi 30 dni. Po otrzymaniu paczki ze zwracanym towarem sklep daje sobie 7 dni na odesłanie pieniędzy. Warunkiem zwrotu jest zapakowanie spodni w oryginalne opakowanie (oczywiście wcześniej dopuszczalne jest ich mierzenie, natomiast zwrot możliwy jest tylko z oryginalnymi metkami, bez śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu).

Zamówienia na Benevento.pl można opłacić za pośrednictwem systemu DotPay, a to oznacza dostępność przelewów bankowych, płatności z kart kredytowych (lub debetowych, przedpłaconych z opcją płatności wirtualnych). Alternatywną formą zapłaty jest zwykły przelew bankowy lub wpłata przez pocztę, natomiast ta procedura zajmuje oczywiście trochę więcej czasu. Dostępna jest również płatność za pobraniem, a zamówienie można opłacić także przez PayPal.