Bron.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Sklep internetowy bron.pl jest prowadzony przez istniejącą od 1991 roku firmę Kolter. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych sklepów internetowych w swojej branży, przez lata budujący zaufanie dzięki kompleksowej obsłudze klienta oraz zaangażowaniu w projekty niekomercyjne – turnieje strzeleckie, działalność strzelnic, wydarzenia związane z survivalem itd.

Obecne kody promocyjne i okazje na Bron.pl:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Bron.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych wyprzedaż produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Bron.pl Oferta sklepu bron.pl obejmuje artykuły strzeleckie i obronne dostępne bez zezwolenia, a także akcesoria do konserwacji sprzętu oraz wybrane narzędzia survivalowe. W asortymencie znajdują się pałki, pistolety gazowe, hukowe, gazy pieprzowe, repliki ASG, akcesoria i narzędzia do konserwacji broni, a także noże, lornetki, elektronika, literatura fachowa i wiele więcej. Bron.pl jest dystrybutorem kilku najbardziej znanych marek.

Za zamówienia w sklepie bron.pl można zapłacić przez platformy przelewów błyskawicznych Transferuj.pl lub PayU, a także bezpośrednio przelewem, przekazem, przez Blik, lub na raty (podmiotem kredytującym jest Santander Consumer). Czas na zwrot towaru to 14 dni, przy czym zwracane przedmioty muszą zostać zapakowane do oryginalnego opakowania i nie mogą być pozbawione metek, materiałów informacyjnych, a do przesyłki należy dołączyć kartę gwarancyjną i dowód zakupu.

Sklep bron.pl umożliwia zakupy hurtowe w segmencie b2b. Obecnie z tej możliwości korzysta około 1400 partnerów biznesowych, a ponieważ lista kilkuset dostępnych w sklepie produktów rozszerzana jest co miesiąc, zainteresowanie – zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych – rośnie.