Coffeedesk Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-40% & 30-50 zł

CoffeeDesk.pl to sklep z kawą i herbatą. Asortyment obejmuje dodatkowo także drobne słodkie przekąski oraz bogaty wybór akcesoriów do parzenia i podawania kawy, herbaty i Yerba Mate. Właścicielem marki CoffeeDesk jest kołobrzeska spółka All Good, która prowadzi również tradycyjną kawiarnię.

Obecne kody promocyjne i okazje na Coffeedesk:

Promocja 30-50 zł

Promocja 30-50 zł na Coffeedesk.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Estyl i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 10%

Przynajmniej 10% na Coffeedesk.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Coffeedesk.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 99zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Coffeedesk Ciekawostką w sklepie CoffeeDesk jest szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do alternatywnych metod parzenia kawy, w tym ekspresów powietrznych, strzykawek i specjalistycznych wag. Poza tym klienci mogą kupić także wiele modeli tradycyjnych ekspresów, zaparzaczy i akcesoriów do nich: miarek, filtrów, części itd.

Płatności w sklepie CoffeeDesk.pl obsługuje platforma PayU, można też zapłacić tradycyjnym przelewem. Za każdy zakup zarejestrowani użytkownicy otrzymują przypisane do swojego konta Coffepointy, czyli punkty lojalnościowe, które można w dowolnym momencie (bez daty ważności) wymienić na nagrody z katalogu, np. zestawy herbat, szkolenia z baristami lub pobyty w hotelach. Punkty bonusowe przyznawane są też za polecenia sklepu i staż użytkownika.

Zwrot towaru możliwy jest w ustawowym terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Sklep nie robi żadnych problemów nawet ze zwrotami produktów zapakowanych na prezent, choć teoretycznie w tym przypadku istnieje możliwość odmowy przyjęcia zwrotu. CoffeeDesk jednak z tego nie korzysta. Jedyną konsekwencją związaną ze zwrotem jest konieczność opłacenia przesyłki. Środki zostaną zwrócone na konto klienta w terminie do 14 dni tą samą metodą, jaką zostało opłacone zamówienie.