Conrad Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & 40 zł

Conrad to jedna z najbardziej znanych na świecie marek dystrybutorów profesjonalnego sprzętu pomiarowego, urządzeń elektronicznych, zasilaczy, osprzętu kontrolnego i podobnych akcesoriów. Z tradycją sięgającą lat 20 ubiegłego wieku i sklepem internetowym działającym w Polsce od 2010 roku jest to jedna z najsilniejszych marek.

Obecne kody promocyjne i okazje na Conrad:

Przynajmniej 40zł

Przynajmniej 40zł na Conrad.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kupon rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Conrad i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Conrad.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kupon rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych "AKTUALNE PROMOCJE"-produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Conrad Ciekawie prezentują się możliwości zapłaty za zamówienia. Dla największych kontrahentów sklep oferuje płatności z odroczonym terminem, natomiast dla odbiorców indywidualnych dwie platformy szybkich przelewów: Sofort i DotPay, dzięki czemu można wybrać, jaki poziom komfortu i bezpieczeństwa przy wnoszeniu opłaty jest odpowiedni. Conrad przyjmuje także płatności przez PayPal. Opcją jest też przelew tradycyjny – zajmuje więcej czasu, ale pozwala zrobić zakupy także osobom, których konta nie są obsługiwane przez platformy płatności.

Obecnie w asortymencie dystrybutora znajduje się ponad 400 tysięcy produktów ze wszystkich segmentów cenowych. Codziennie na świecie dostarczanych jest 35 tysięcy przesyłek, a z tego coraz większą część stanowią paczki przygotowywane przez Polski oddział. Termin na zwrot jest dłuższy niż wymagany ustawą i wynosi 20 dni – w tym czasie można sprawdzić zakupiony sprzęt i jeśli nie działa on tak, jak trzeba albo nie spełnia oczekiwań użytkownika, można go oddać bez dodatkowych kosztów, jeśli tylko jest nadal ometkowany i ma oryginalne opakowanie. Pierwsze zakupy mogą być dodatkowo tańsze o 40 złotych po zapisie do newslettera.