DaWanda Kod Rabatowy / Kupon Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

DaWanda to platforma łącząca twórców z odbiorcami sztuki użytkowej. Brzmi to skomplikowanie, ale jest proste – to sklep, który oferuje autorskie wyroby różnych projektantów z całego świata, często pojedyncze egzemplarze, i który pośredniczy w kontaktach między projektantami i wykonawcami a klientami.

Obecne kody promocyjne i okazje na DaWanda:

20%

Przynajmniej 20% na DaWanda.com.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Ze względu na specyfikę sklepu, koszty wysyłki są zmienne – zależą od kraju, z którego projektant wysyła swoje produkty, wielkości i ilości paczek, w które można połączyć całe zamówienie. Także lista dostępnych metod płatności może być różna: sklep pl.dawanda.com udostępnia sprzedawcom pewną ilość dostępnych metod płatności i interfejsów do ich obsługi, ale to każdy projektant indywidualnie decyduje czy z danej możliwości będzie korzystał. Zasadniczo płacić można przez PayPal, przelewem bankowym lub kartą. W każdym przypadku można liczyć się z dodatkową opłatą za przewalutowanie, jeśli konta odbiorcy i nadawcy przelewów są denominowane w innych walutach.

Nie ma tu jednolitej procedury zwrotów – jeśli przedmiot nie spełnia oczekiwań, należy skontaktować się ze sprzedawcą i spróbować się porozumieć. Jeśli te działania nie przyniosą skutku, można zwrócić się do administracji serwisu pl.dawanda.com i wówczas to administrator przejmie obowiązki mediatora – możliwe rozwiązania to zwrot całej kwoty ze zwrotem towaru, zwrot części kwoty bez odsyłania zakupów lub nieprzyznanie racji kupującemu.