Dr Irena Eris Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

Dr Irena Eris to jedna z nielicznych firm, których założyciele mieli odwagę podpisać się swoim nazwiskiem. Dostępny w subdomenie sklep.drirenaeris.pl sklep z profesjonalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi i kolorowymi jest jednym rozszerzeniem idei dostępnego dla wszystkich holistycznego piękna.

Obecne kody promocyjne i okazje na Dr Irena Eris:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Sklep.DrIrenaEris.com.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Sklep.DrIrenaEris.com.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 130 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Dr Irena Eris Dostawy produktów zamówionych w sklepie realizowane są przez Pocztę Polską lub firmę kurierską DPD. Cennik zamówień jest dość skomplikowany, bo kwoty są różne w zależności od metody płatności, która zmienia też próg wartości niezbędnej do skorzystania z darmowej wysyłki. Najdroższy wariant to przesyłka za 14 złotych.

Za zamówienia można zapłacić na kilka sposobów: tradycyjnym przelewem w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, szybkim przelewem obsługiwanym przez platformy PayU lub Przelewy24, z konta PayPal w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia lub zamawiając paczkę pobraniową. Ta opcja dostępna jest jedynie z przesyłką kurierską firmy DPD.

Sklep Dr Ireny Eris przyjął podstawowy czas na zwrot zamówionych produktów – przesyłkę można zwrócić w czasie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Jedynym kosztem związanym ze zwrotem jest opłata za przesyłkę, a cała należność zostanie zwrócona w ciągu dwóch tygodni od dostarczenia paczki zwrotnej na adres wskazany na stronie sklepu.