Ekskluzywna Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Ekskluzywna.pl to sklep z odzieżą, bielizną i perfumami. Podstawowy asortyment stanowi bielizna damska wielu różnych producentów, z których wielu cieszy się światową renomą. Bielizna męska oraz odzież, dodatki i perfumy są raczej uzupełnieniem oferty i mają na celu wypełnić lukę, jaka – według właścicieli sklepu – powstaje przy projektowaniu bielizny.

Obecne kody promocyjne i okazje na Ekskluzywna:

Przynajmniej 5%

Przynajmniej 5% na Ekskluzywna.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Ekskluzywna i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 10-15%

Przynajmniej 10-15% na Ekskluzywna.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Ekskluzywna Szeroki wybór bielizny codziennej, wyszczuplającej i erotycznej oraz strojów kąpielowych w różnych rozmiarach to domena tego sklepu.

Ekskluzywna przyjmuje płatności zlecone przez PayPal, tradycyjne przelewy bankowe, choć są możliwe i to również dla klientów zagranicznych (w Euro), zastąpiła prawie w całości platforma PayU. Wysyłki realizowane są bardzo szybko, a towar wysyłany jest pocztą, do Paczkomatów lub kurierem DPD. Klientom Ekskluzywnej przysługuje ustawowy termin 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej przez internet, przy czym od poinformowania sklepu o skorzystaniu z tego prawa, klient ma dwa tygodnie na odesłanie zakupionego przedmiotu. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu, z kompletem metek i materiałów informacyjnych, w stanie niezmienionym.

Ekskluzywna prowadzi program lojalnościowy dla swoich klientów. Klub Ekskluzywnej pozwala na zbieranie punktów za zakupy w sklepie i użycie ich przy kolejnych zakupach. Jest to jeden z programów lojalnościowych o najbardziej przejrzystym regulaminie, dzięki czemu każdy członek Klubu ma jasną informację o zasadach wykorzystania przyznanego bonusu.