Endo Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

Endo to sklep odzieżowy dla dzieci. Asortyment zorganizowany jest podobnie do tego w sklepie 5 10 15, bo również tutaj odzież podzielono na kategorie wiekowe 0-2, 2-9 i 9-12 oraz płeć.

Obecne kody promocyjne i okazje na Endo:

20%

20% na Endo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Endo i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 20-25%

Przynajmniej 20-25% na Endo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Endo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200-300zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Endo Za sukces obu marek odpowiada zresztą w pewnej mierze ta sama ekipa, choć Endo zdecydowanie jest marką oryginalną – jako pierwsza w Polsce ozdabiała ubranka napisami w języku polskim, co do dziś jest rzadkością wartą zauważenia. W ofercie Endo znajdują się również książki oraz niewielka, ale pomysłowa kolekcja koszulek i piżam dla dorosłych.

Skupiając się na jakości odzieży, Endo stara się też zapewnić doskonałe wrażenia związane z zakupem. 14 dni na zwrot, wysyłka gratis przy zamówieniach powyżej 200 złotych, doskonałe wsparcie klienta: to wszystko powoduje, że zakupy na Endo.pl dają tyle samo radości dzieciom, co ich rodzicom.

Robiąc zakupy na Endo.pl, można zbierać punkty Payback. Aby skorzystać z tej opcji, trzeba przejść do sklepu Endo bezpośrednio z serwisu programu lojalnościowego, gdzie podaje się numer swojej karty. Punkty są dopisywane do konta uczestnika Payback w ciągu 30 dni od daty zakupu, choć zwykle trwa to zdecydowanie krócej.

Czas realizacji zamówienia po stronie sklepu to 3 dni robocze, a często mniej. Szacunkowy czas oczekiwania na przesyłkę od chwili jej nadania w firmie kurierskiej to 48 godzin, zatem do 5 dni zamówione produkty powinny już być na miejscu.