Eyerim Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

Eyerim to ogólnoeuropejska sieć sklepów internetowych z okularami przeciwsłonecznymi, korekcyjnymi i goglami narciarskimi. W ofercie znajduje się kilka tysięcy produktów najbardziej znanych marek i producentów nieco mniej rozpoznawalnych, ale odpowiedzialnych za wyroby wysokiej jakości.

Obecne kody promocyjne i okazje na Eyerim:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Eyerim.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Eyerim Spora część produktów może być dostarczona w mniej niż dwa dni robocze – wszystkie artykuły, które są dostępne w głównym centrum logistycznym, są oznaczone jako „wysyłka do 24 godzin”. Pozostałe, jeśli muszą być sprowadzone z różnych magazynów, są wysyłane w terminie do 10 dni. W pojedynczych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć jeszcze bardziej, ale są to sytuacje sporadyczne i klient zawsze zostanie poinformowany o każdym opóźnieniu. Wysyłki realizowane są przez firmę kurierską GLS, a w ciągu 30 dni od odebrania paczki można nieodpłatnie dokonać zwrotu. W tym celu wystarczy poinformować sklep o swojej decyzji, a następnie odpowiednio zapakowany towar zwrócić wraz z dowodem zakupu na adres podany na stronie eyerim.pl.

Płatności na eyerim.pl można dokonać z salda PayPal, można też zapłacić kartą lub Bitcoinami. Wszystkie transakcje są szyfrowane i zabezpieczone, a po otrzymaniu płatności sklep od razu przystępuje do kompletowania zamówienia. Fakt odnotowania wpłynięcia pieniędzy jest potwierdzany wiadomością mailową.