eZebra Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Serwis eZebra.pl to dość znana drogeria internetowa, która zajmuje się dystrybucją kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych znanych marek, między innymi Loreal, Astor czy Max Factor. Lista produktów ma dość zmienną długość, ale rzadko jest krótsza niż 3 tysiące produktów.

Obecne kody promocyjne i okazje na eZebra:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na eZebra.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Za zakupy na ezebra.pl można zapłacić szybkim przelewem lub kartą za pośrednictwem platformy DotPay albo z konta PayPal (PayPal obsługuje również zdefiniowane przez użytkownika karty płatnicze). Dostępna jest także opcja standardowego przelewu bankowego, która jednak nie jest zbyt popularna, bo realizacja płatności trwa dłużej, a skorzystanie z metod szybszych nie jest droższe. Ceny wysyłki zależą od wybranego przewoźnika i masy paczki. Najtańsza opcja to list ekonomiczny (tylko przesyłki do pół kilograma) za 5,99, opłacone z góry przesyłki można też zamówić kurierem lub do Paczkomatu w cenie do 11 złotych. Przesyłki ważące powyżej kilograma wysyłane są tylko kurierem lub do Paczkomatu (jeśli pozwala na to gabaryt paczki). Przesyłki pobraniowe obsługuje kurier K-ex i koszt dostawy w takim przypadku wynosi 21 złotych, przy czym ta forma dostawy jest dostępna jedynie dla zamówień o wartości powyżej 50 złotych.

Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po 14 dniach od odbioru przesyłki. W razie skorzystania z prawa do zwrotu towaru sklep oddaje pieniądze w ciągu 2 tygodni od otrzymania przesyłki zwrotnej.