Fera Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Sklep dostępny na fera.pl to dobry punkt zaopatrzeniowy dla miłośników zwierząt. Jest to jedna z lepiej znanych marek wśród internetowych sklepów zoologicznych z kilkoma tysiącami produktów w ofercie. Asortyment obejmuje nie tylko karmy dla psów i kotów, ale także bardziej specjalistyczne produkty dla różnych grup zwierząt, choćby płyny na pasożyty dla gadów czy specjalne akcesoria dla ptaków.

Obecne kody promocyjne i okazje na Fera.pl:

10-25%

Przynajmniej 10-25% na Fera.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Fera.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 99 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Fera Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 99 złotych. Poniżej tej wartości trzeba dopłacić 10-15 złotych za obsługę przesyłki plus dodatkowe 3 złote, jeśli zapłata ma nastąpić przy odbiorze paczki. Nie jest bezpłatna także dostawa do punktu stacjonarnego we Wrocławiu, natomiast w tym przypadku cena dla mniej wartościowych zamówień to zawsze 10 złotych za przesyłkę.

Za zakupy na fera.pl można zapłacić na kilka sposobów: poza pobraniem można skorzystać z szybkich przelewów lub transakcji kartowych (obsługiwane przez PayU lub DotPay), a także tradycyjnym przelewem bankowym. Dodatkową możliwością jest opłacenie zamówienia bonem WP oraz z salda konta PayPal.

Czas realizacji zamówień jest określony przy każdym produkcie, ale nie przekracza 72 godzin od zaksięgowania wpłaty za zakupy. Czas na zwrot, liczony od chwili odbioru paczki, to 40 dni – w tym czasie należy poinformować sklep o odstąpieniu od umowy, a następnie odesłać zamówiony towar.