Kod Rabatowy Filippo 2018

Filippo to niszowy sklep obuwniczy z produktami własnymi oraz kilku znanych i wysoko cenionych marek. Asortyment jest zróżnicowany i podzielony na przejrzyste kategorie, natomiast poza ofertą obuwniczą na filippo.pl można też przejrzeć szeroki wybór akcesoriów, środków czyszczących i konserwujących do obuwia oraz wkładek itp.

Filippo Wszystkie przesyłki ze sklepu filippo.pl są wysyłane za pośrednictwem kuriera DPD. Darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniu za co najmniej 149 złotych, natomiast poniżej tej kwoty za paczki krajowe (opłacone z góry i pobraniowe) trzeba zapłacić 9,90 zł. Od czasu odebrania przesyłki, klient ma 14 dni na zgłoszenie chęci zwrotu lub wymiany zakupionego obuwia. Zwrot najłatwiej zgłosić na formularzu, natomiast wymianę ustala się telefonicznie, w celu sprawdzenia dostępności poszukiwanego obuwia.

Czas realizacji zamówień ze sklepu filippo.pl to najczęściej do 24 godzin łącznie z transportem. Dla zamówień złożonych w godzinach popołudniowych okres ten ulega wydłużeniu, ale bardzo rzadko od zatwierdzenia zamówienia do odbioru paczki mija więcej niż 2 dni.

Zamówienia złożone na filippo.pl można opłacić za pobraniem, zwykłym przelewem bankowym albo z konta PayPal, a także szybkim przelewem za pośrednictwem bezpiecznej i sprawdzonej platformy PayU. Żadna z tych metod nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Aby oszczędzić 10% na pierwszych zakupach, można zapisać się do newslettera – nie jest wysyłany za często, za to dobrze przygotowany.