Gaca System Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Gaca system to serwis internetowy, którego częścią jest sklep gacasystem.pl/sklep. Jest to jeden z nielicznych profesjonalnych portali poświęconych odchudzaniu. W sklepie można kupić profesjonalne suplementy, akcesoria treningowe, a także odzież wybranych producentów. Lista produktów nie jest długa, natomiast sam sklep stanowi tylko uzupełnienie oferty terapii.

Obecne kody promocyjne i okazje na Gaca System:

5-20%

Przynajmniej 5-20% na GacaSystem.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Wszystkie płatności na gacasystem.pl realizowane są za pośrednictwem platformy PayU, a więc do wyboru jest przelew elektroniczny oraz płatności kartowe. Za zamówienie można też zapłacić przy odbiorze paczki – koszt wysyłki jest wówczas nieco większy niż normalnie, a podstawowa tabela cen transportu zawiera ceny uzależnione od masy przesyłki (od 15 do 29 złotych w zależności od wybranego spedytora).

Zwrot możliwy jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, ale prawo to nie obejmie np. otwartych suplementów diety lub odpakowanych z foliopaków nośników optycznych z filmami. Czas na zwrot środków przez sklep to 14 dni od otrzymania zwrotnej przesyłki.

Zamówienia są w większości przygotowywane do wysyłki w ciągu 2 dni roboczych, ale na niektóre paczki trzeba poczekać nieco dłużej, co wiąże się z ograniczoną ilością przedmiotów w magazynie. O opóźnieniach w realizacji dostaw klient jest informowany mailowo. Sklep nie podaje czasu realizacji zamówienia przy poszczególnych produktach, zatem zgodnie z regulaminem można założyć, że produkty zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od złożenia zamówienia – zwykle dzieje się to szybciej, niemniej takie okienko zostawia sobie dystrybutor.