Galeria Marek Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Galeria Marek to wirtualny odpowiednik galerii handlowej z kilkoma udogodnieniami. Oferta stanowi pełny przegląd asortymentu znanych marek obuwniczych i odzieżowych: Adidas, Reebok, Ecco, Mizuno, Umbro czy New Era. Ilość dostępnych produktów liczy się w tysiącach.

Obecne kody promocyjne i okazje na Galeria Marek:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na GaleriaMarek.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

W ramach obecnej akcji promocyjnej wysyłki realizowane są bez dodatkowych kosztów niezależnie od wartości koszyka. Każdą paczkę dostarcza kurier DPD, a czas realizacji rzadko przekracza dzień roboczy. Jedynie w przypadku produktów o mniejszej dostępności ten termin ulega wydłużeniu do 3-4 dni, ale informacja o tym wyświetlana jest zawsze na stronie produktu. Sklep niekiedy – ze względu na różnice w czasie realizacji zamówienia dla poszczególnych produktów – może zdecydować się na wysyłkę kilku paczek. Nie powoduje to zwiększenia kosztów obsługi zamówienia. Za zakupy można zapłacić albo z salda PayPal, albo przez DotPay. Jest też opcja skorzystania z przesyłki pobraniowej, przy czym zgodnie z regulaminem DPD klient powinien przekazać kurierowi odliczoną kwotę.

Serwis galeriamarek.pl pozwala na dokonywanie wymian produktów – w tym celu należy potwierdzić dostępność wybranego modelu i rozmiaru, złożyć zamówienie i odesłać niepasujący towar razem z formularzem wymiany. Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni od chwili odebrania paczki. Zwrot środków dokonywany jest tą samą metodą, którą opłacony został zakup.