GoDaddy Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 20%

Serwis GoDaddy to znany na całym świecie rejestrator domen internetowych i dostawca dodatkowych usług, w tym certyfikatów SSL, hostingu, dostępu do poczty i wielu innych, również dedykowanych dla biznesu. Polski serwis dostępny jest pod adresem pl.godaddy.com, dostępna jest także polska pomoc techniczna i wiele więcej.

Obecne kody promocyjne i okazje na GoDaddy:

20%

Przynajmniej 20% na Pl.GoDaddy.com.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Podstawowym kanałem płatności dla GoDaddy jest PayPal – oczywiście razem z opcją płatności kartowych. To o tyle wygodne, że konto PayPal można doładować przelewem. Dostępny jest też słabo znany w Polsce system GoodAsGold, dzięki któremu można zapłacić przelewem bezpośrednio do pl.godaddy.com. Problematyczne mogą być zwroty, ponieważ domeny de facto zwrócić się nie da, więc nie można odstąpić od umowy. Jest to możliwe w przypadku hostingu i wielu innych usług, ale sama rejestracja domeny jest tylko aktem formalnym i w chwili rejestracji można domniemywać, że usługa jest wykorzystywana, a zatem nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.

W razie jakichkolwiek problemów – zarówno natury technicznej, jak i formalnych trudności – można skontaktować się z polskim wsparciem via e-mail lub telefonicznie pod warszawskim numerem telefonu. Konsultanci udzielają informacji na temat usług, płatności, kwestii formalnych, w tym cesji i przeniesienia domeny i konfiguracji usług na pl.godaddy.com.