Heavy Duty (HD) Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & 20-50zł

HD heavy duty to jedna z marek będących własnością firmy Draszba S.A. Sieć sklepów opatrzona tym logo to punkty dystrybucyjne obuwia znanych marek: HD heavy duty, Marisha, Dr. Martens, Havaianas, Hunter, Bronx, Blink, Cat, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Nike, Adidas, Emu, New Balance i Mel.

Obecne kody promocyjne i okazje na Heavy Duty:

20-50zł

20-50zł na Heavyduty.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Heavy Duty i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 10-15%

Przynajmniej 10-15% na Heavyduty.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Heavyduty.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 150zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Heavy Duty Taka sama oferta obowiązuje w sklepie internetowym, choć z oczywistych powodów dostępność poszczególnych produktów w punktach stacjonarnych i sprzedaży internetowej jest różna.

Cena dostawy uzależniona jest od sposobu dostarczenia przesyłki oraz wyboru przedpłaty lub płatności pobraniowej i wynosi od 10 do 16 złotych dla przesyłek krajowych. Jeśli wartość zamówienia przekracza 150 złotych, dostawa jest darmowa. Paczki można odbierać albo w sieci Paczkomatów, albo przez kuriera GLS. Zamówienia można opłacić przelewem z góry lub gotówką przy odbiorze (a w Paczkomacie kartą płatniczą).

Czas na zwrot zamówionych produktów jest w Heavy Duty wydłużony do 30 dni. Jedynym kosztem związanym ze zwrotem jest obciążenie kosztami przesyłki – poza tym zwrot nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a Heavy Duty to sklep znany z szybkiego zwrotu gotówki za oddane przedmioty.