Kartes Moda Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-20%

KarteS-Moda to stosunkowo młoda marka polskiego producenta sukienek. Firma i sklep internetowy zostały otwarte w 2007 roku, ale do dziś zgromadziły spore grono zadowolonych klientek.

Obecne kody promocyjne i okazje na Kartes Moda:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Kartes-Moda.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Kartes Moda Podstawowym atutem sklepu kartes-moda.pl jest duża różnorodność krojów i wzorów w rozmaitych kolorach. Duży wybór rozmiarów oraz specjalna kategoria sukienek plus size dodatkowo czynią sklep atrakcyjnym.

Płatności w sklepie KarteS-Moda obsługiwane są przez platformę PayU, co daje możliwość szybkiego opłacenia zamówienia przelewem lub kartą. Można także płacić przez PayPal oraz klasycznym przelewem, a dodatkową opcją jest wybór przesyłki pobraniowej. Forma płatności nie wpływa na wysokość kosztów dostawy – jedynie wybór przesyłek płatnych przy odbiorze powoduje wzrost ceny dostarczenia, bo normalnie zależy ona jedynie od wybranego przewoźnika i zawiera się w przedziale 9,90 do 17,50 zł w przesyłkach krajowych. Aby nie płacić za wysyłkę, trzeba złożyć zamówienie za minimum 400 złotych.

Większość asortymentu dostępnego w sklepie czeka już w magazynie, ale w przypadku niektórych modeli trzeba poczekać do 7 dni – w tym czasie w pracowni KarteS-Moda zostanie uszyta sukienka zgodna z zamówieniem. Sam czas oczekiwania na paczkę od chwili nadania do dzień lub dwa.

Zakupy dokonane na kartes-moda.pl można zwrócić bezpłatnie w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. Można także skorzystać z opcji bezpłatnej wymiany – w tym celu najlepiej skontaktować się z obsługą sklepu.