Kulturystyka Sklep Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Kulturystyka.sklep.pl to jeden z najstarszych i najpopularniejszych obecnie sklepów z odżywkami i suplementami dla sportowców. Oferta podzielona jest na kilka kategorii, zależnie od przeznaczenia preparatu: masa i siła, odchudzanie i rzeźba, wytrzymałość i kondycja, zdrowie i wellness, pozostałe.

Obecne kody promocyjne i okazje na Kulturystyka Sklep:

15%

Przynajmniej 15% na kulturystyka.sklep.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na kulturystyka.sklep.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 149 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Kulturystyka Sklep Można też przeglądać suplementy według producentów. Oferta jest bogata i obejmuje zróżnicowane produkty odpowiadające potrzebom mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Cennik dostaw jest dość skomplikowany – koszt różni się w zależności od sposobu dostarczenia i masy paczki i wynosi od 10 do 34,50 zł. Powyżej 149 złotych niektóre sposoby dostawy są bezpłatne – tutaj także sposób premiowania nie jest prosty. Ogólnie można wybierać z następujących opcji dostawy: Stacja z Paczką, Paczkomat, E-Przesyłka, Kurier 48, Pocztex, UPS. Aby zamówienie w ogóle zostało zrealizowane, jego wartość musi wynieść co najmniej 20 złotych. Klienci kulturystyka.sklep.pl mogą liczyć nawet na 8% rabatu: 3% przyznawane za łączną sumę zamówień powyżej 500 złotych i kolejne 5% za aktywne uczestnictwo w programie lojalnościowym.

Zamówienia na kulturystyka.sklep.pl mogą być opłacone na kilka sposobów: w wybranych metodach dostawy dostępna jest opcja przesyłki pobraniowej, a wszystkie zakupy można opłacić klasycznym przelewem lub szybciej, przez platformę eCard, która obsługuje przelewy i transakcje kartowe.

Zwrot zakupionych towarów możliwy jest w terminie do 14 dni od otrzymania paczki, przy czym należy pamiętać, że opakowania z suplementami nie mogą być naruszone.