La Redoute Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

La Redoute to multibrand internetowy oferujący odzież i obuwie kilkunastu znanych marek. Na pozór nie jest to dużo, ale doskonale zorganizowana oferta w połączeniu z licznymi wariantami poszczególnych produktów sprawia, że dla wielu klientów jest to ulubiony sklep w sieci.

Obecne kody promocyjne i okazje na La Redoute:

20%

Przynajmniej 20% na LaRedoute.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na LaRedoute.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 250 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

La Redoute Do odzieży i obuwia należy dodać także ofertę artykułów tekstylnych dla domu: obrusy, zasłony, pościele itp. znakomicie uzupełniają ofertę laredoute.pl.

Koszt dostawy zamówienia na laredoute.pl to niecałe 12 złotych, a paczki dostarczane są wyłącznie przez firmę kurierską UPS. To bardzo prosty i przejrzysty układ, który ułatwia złożenie zamówienia i skraca listę nieprzewidzianych wydatków związanych z obsługą zakupów. Za całość można zapłacić na kilka sposobów: kartą do płatności internetowych (niekoniecznie kredytową), z konta PayPal lub przy odbiorze. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia przez platformy szybkich przelewów, ale dziś prawie każda karta umożliwia płatności w sieci.

Zwroty zakupionego towaru możliwe są w terminie do 30 dni. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami poza oczywiście opłaceniem samej paczki – można wybrać dowolnego operatora, który dostarczy zwrotną przesyłkę do magazynu La Redoute.