LaModa Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

LaModa to serwis, który od 2012 roku nieustannie się rozwija. Nietypowe jest w nim to, że nie jest to w zasadzie sklep, tylko platforma sprzedażowa – coś w rodzaju galerii handlowej, w której swoje produkty oferują różni producenci, w tym wiele dobrych polskich marek.

Obecne kody promocyjne i okazje na LaModa:

Przynajmniej 10-25%

Przynajmniej 10-25% na LaModa.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

LaModa nie przyjmuje płatności – towar kupuje się na stronie sklepów, których ofertę prezentuje serwis. Jest to dobry sposób na to, żeby uzyskać pełny dostęp do wszystkich produktów danej marki w dobrej cenie bez konieczności przeszukiwania kilkudziesięciu sklepów internetowych. LaModa przejmuje za to obsługę techniczną zamówień, a więc na przykład zwroty (na ich dokonanie jest 14 dni, a po paczkę przyjeżdża kurier, więc nie trzeba we własnym zakresie organizować wysyłki, jedynie koszt 9,90 za usługę zostanie potrącony ze zwracanej kwoty).

Siłą LaModa jest olbrzymie portfolio – nie jest to oferta jednego sklepu, tylko kilkudziesięciu serwisów internetowych, często naprawdę dużych multibrandów online, dzięki czemu na jednej platformie można przejrzeć znacznie więcej produktów, niż gdyby przeglądać sklepy pojedynczo. Możliwości przybywa praktycznie z każdym miesiącem, oferta jest doskonalona, a tym, co pozostaje niezmienne, jest klucz doboru prezentowanych marek. Nie ma tu ubrań no-name, za to można przejrzeć szafy znanych gwiazd i wybrać sobie coś z ich lookbooka.