Lampy Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & 20-70zł

Lampy.pl to sklep z niesłychanie rozbudowanym asortymentem produktów oświetleniowych od żarówek po systemy oświetlenia. Od 10 lat w sieci zdobywa coraz większe uznanie dzięki temu, że wszystkie wyroby w ofercie są oryginalne i wyróżniają się jakością.

Obecne kody promocyjne i okazje na Lampy:

40-100zł rabatu

40-100zł rabatu na Lampy.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Lampy i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 5-15%

Przynajmniej 5-15% na Lampy.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Lampy.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 700zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Lampy.pl Większość źródeł światła i lamp pochodzi z europejskich fabryk. Właścicielem sklepu jest spółka z długą tradycją na rynku niemieckim i stosowane rozwiązania pochodzą w większości z oryginalnej witryny Lampenwelt.

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje tylko konsumentom i tylko w czasie 14 dni od otrzymania przesyłki. Co do zasady nie ma możliwości zwrotu towaru po tym terminie, natomiast w szczególnych przypadkach po kontakcie z obsługą klienta dopuszcza się indywidualne ustalenie innych warunków. Kontakt z doradcami przydaje się także na etapie wyboru lampy lub źródła światła: konsultanci chętnie odpowiadają na pytania klientów, pomagając w rozległym katalogu znaleźć właściwe typy i modele.

Sklep lampy.pl korzysta z usług kilku firm kurierskich, a to, która dostarczy przesyłkę, zależy głównie od wielkości kupionego artykułu. Ważne jest również, czy ma to być przesyłka pobraniowa, czy opłacona z góry. Jeśli chodzi o koszty, to opłaca się płacić za zakupy z góry – płatność tradycyjnym przelewem z góry daje prawo do skorzystania z 2% rabatu na całe zamówienie. Można także zapłacić za zakupy przy odbiorze przesyłki, przelewem za pośrednictwem platformy Przelewy24, kartą płatniczą, wirtualną, przedpłaconą lub kredytową przez SaferPay, a także bezpośrednio z konta PayPal.