Lilou Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-20% & Dostawa gratis

Lilou to producent oryginalnej biżuterii i dystrybutorem akcesoriów. Jest to jedna z nielicznych firm jubilerskich, która wszystkie wzory rejestruje w Urzędzie Patentowym.

Obecne kody promocyjne i okazje na Lilou:

Przynajmniej 5-15%

Przynajmniej 5-15% na Lilou.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Lilou Na każdym elemencie znajdują się polskie cechy i znaki probiercze, co potwierdza autentyczność użytych materiałów, a wśród nich własnego, również chronionego, stopu do wykonywania szlachetnej biżuterii.

Zamówienia są realizowane w ciągu 3-5 dni roboczych. Po tym czasie przygotowana przesyłka trafia do firmy kurierskiej (DHL lub Poczta Polska) i rusza w drogę. Koszt dostawy to od 10 do 35 złotych, ale jest też możliwość odbioru osobistego w butiku Lilou i to jest opcja darmowa. Za wszystkie zamówienia można zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym z góry (dane potrzebne do złożenia przelewu widoczne są po złożeniu zamówienia), a za wiele przedmiotów także gotówką przy odbiorze (wyjątkiem są elementy grawerowane, za które trzeba zapłacić z góry).

Poza ofertą standardową Lilou daje możliwość personalizacji zamówienia lub modyfikacji wcześniej kupionych produktów. O taką opcję najlepiej spytać konsultanta przed złożeniem zamówienia, aby poznać wycenę oraz czas realizacji. Należy przy tym pamiętać, że zamówienia realizowane na indywidualne zamówienie, w tym biżuteria grawerowana, mogą nie podlegać prawu zwrotu. Zasadniczo jednak Lilou daje 14 dni na zwrot zakupionej biżuterii, a jedynym związanym z tym kosztem jest opłata za przesyłkę zwrotną.