Kod Rabatowy Limoda 2018

Limoda to polski producent sukienek, garsonek, damskich kombinezonów i okryć wierzchnich. W ofercie znajduje się też specjalna kategoria produktów „mama i dziecko”, a także specjalny dział z promocjami.

Limoda Wszystkie produkty powstają w Polsce i z polskich materiałów. Sklep Limoda działa w sieci od 2014, ale bazuje w pewnej mierze na sukcesie innego sklepu tej samej firmy, perfumeria.pl.

Płatności w sklepie limoda.pl obsługuje platforma PayU. W chwili złożenia zamówienia dany produkt jest rezerwowany, a czas na opłacenie zamówienia to 3 dni – po tym okresie trzeba powtórzyć cały proces składania zamówienia. Inną opcją opłacenia zakupów jest wybór paczki pobraniowej – należność trzeba uiścić gotówką kurierowi. Wysyłka zawsze jest darmowa, można natomiast wybrać, czy zamówienie ma zostać dostarczone przez kuriera UPS, czy zostać złożone w Paczkomacie.

Czas na zwrot jest wydłużony do 30 dni. Możliwość zwrotu nie dotyczy kupujących niebędących konsumentami (nabywających produkt w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą). Zamówienia w sklepie Limoda można składać nie tylko bezpośrednio w sklepie, ale również telefonicznie pod numerem telefonu sklepu oraz mailowo, przy czym w tych przypadkach nie ma możliwości opłacenia zamówienia z góry. Konsultanci pomagają w doborze rozmiaru, udzielają informacji o dostępności rozmiarów i wersji kolorystycznych oraz pomagają w dokonaniu zwrotów.