Materace Dla Ciebie Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Sklep materace-dla-ciebie.pl ma w swojej ofercie łóżka, materace i pościele, czyli wszystko, co jest potrzebne, żeby się dobrze wyspać. W asortymencie znajdują się produkty sprawdzonych producentów, opatrzone niezbędnymi atestami i certyfikatami, mające gwarancję nawet do 10 lat.

Obecne kody promocyjne i okazje na Materace Dla Ciebie:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Materace Dla Ciebie.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Materace dla Ciebie Dostawa ze sklepu materace-dla-ciebie.pl kosztuje 20 złotych przy przedpłacie lub 30 złotych przy przesyłkach pobraniowych. Za darmo dostarczane są produkty o łącznej wartości powyżej 200 złotych opłacone przelewem z góry. Poza klasycznym przelewem można też skorzystać z systemu e-rat (kredytu udziela Santander Consumer), rat PayU (kredytu udziela mBank lub Alior Bank) albo szybkich płatności przelewem lub kartą na platformie PayU. W tych przypadkach wysyłka jednak nie jest darmowa niezależnie od wartości zamówienia.

Czas realizacji poszczególnych zamówień może być różny i zależy od dostępności konkretnych produktów. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę przedmiotów niedostępnych w magazynie własnym sklepu materace-dla-ciebie.pl to 30 dni. Wiele zamówień jest jednak realizowanych w czasie krótszym niż 3 dni. Jeśli produkty w zamówieniu mają różne czasy realizacji, ważny jest najdłuższy z nich.

W sklepie materace-dla-ciebie.pl czas na zwrot wszystkich produktów to 30 dni, przy czym zgodnie z przepisami może to nie obejmować materaców produkowanych na indywidualne zamówienie. Materace na wymiar są bowiem produktem indywidualizowanym, który nie podlega podstawowym regulacjom zwrotów. Warto w tej sprawie skontaktować się z konsultantem sklepu.