Matras Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Dostawa gratis

Matras to sieć ponad 180 księgarń na terenie całej Polski oraz księgarnia internetowa na stronie matras.pl. W ofercie znajduje się do prawie stu tysięcy pozycji, w tym również podręczniki szkolne. Dodatkowo kupić można także przybory biurowe, płyty z muzyką i filmami oraz wszystko, co niezbędne bibliofilom. Firma rozwija się – choć z różnym targetem – od 1989 roku.

Obecne kody promocyjne i okazje na Matras:

15%

Przynajmniej 15% na Matras.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Matras.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 99zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Matras Wiele pozycji dostępnych na matras.pl jest wysyłanych w mniej niż 24 godziny, choć na niektóre tytuły trzeba czekać kilka dni – dotyczy to przede wszystkim literatury profesjonalnej i bardzo rzadko kupowanych książek. Wszystkie zamówienia mogą być dostarczone za darmo do dowolnej księgarni stacjonarnej. Za darmo dostarczane są również zamówienia za więcej niż 99 złotych. Poniżej tej kwoty trzeba zapłacić za dostawę, a kwota jest różna w zależności od wybranego rodzaju przesyłki (od 4,50 do 11 złotych i ewentualnie 2 złote dopłaty za paczkę pobraniową przy wybranych opcjach dostawy).

Czas na zwrot kupionych przedmiotów to 14 dni. Oddać je można w księgarni, jeśli tam było odbierane zamówienie, ale można też przesłać książki pocztą. Należy jednak wziąć pod uwagę, że oprogramowanie, muzyka czy inne dane na nośnikach, jeśli były dostarczone w zamkniętym opakowaniu (np. foliopaku), nie są objęte prawem zwrotu, jeśli oryginalne opakowanie zostało uszkodzone.