McArthur Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

McArthur to znana marka obuwnicza. W sieci swoją obecność zaznacza silnie dopiero od kilku lat, natomiast sieć salonów firmowych rozbudowuje się już od dwóch dekad. W ofercie znajdują się trzy marki obuwia: McArthur (obuwie damskie i męskie), Vesuvio (damskie) i GiaComo (męskie).

Obecne kody promocyjne i okazje na McArthur:

20%

Przynajmniej 20% na McArthur.com.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na McArthur.com.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 150 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

McArthur Pierwsza z tych marek to przede wszystkim codzienne obuwie o klasycznych projektach, natomiast w dwóch kolejnych znacznie częściej wykorzystywane są najnowsze trendy modowe.

Zamówienia złożone w sklepie mcarthur.pl są realizowane w terminie do 7 dni roboczych, a najczęściej w 2-3 dni. Gotowa paczka jest dostarczana do firmy kurierskiej GLS, skąd w ciągu 1-2 dni roboczych zostaje dostarczona pod dowolny adres lub do wybranego punktu odbioru (o tym decyduje klient w formularzu otrzymanym mailowo od kuriera). Za dostawę płaci się 15 złotych, jeśli zamówienie jest warte mniej niż 150 zł, a przy większej wartości dostawa jest za darmo. Za przesyłkę pobraniową zawsze dopłaca się 5 złotych u kuriera.

Czas na zwrot to 14 dni od odbioru przesyłki, a wszystkie płatności w serwisie realizowane są za pośrednictwem bezpiecznej platformy DotPay. Zwrot pieniędzy za oddany towar nastąpi tą samą metodą, którą opłacone było zamówienie, przy czym zwrot za paczki pobraniowe realizowany jest na konto podane w formularzu zwrotu. Sklep dopuszcza też możliwość bezpłatnej wymiany towaru.