Meblobranie Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Meblobranie to uniwersalny sklep meblarski w sieci istniejący mniej więcej w obecnym kształcie od 2011 roku. Historia jest jednak nieco dłuższa, a perspektywy zdecydowanie lepsze.

Obecne kody promocyjne i okazje na Meblobranie:

12%

Przynajmniej 12% na Meblobranie.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Meblobranie.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum ? zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Rozbudowana oferta mebli ogrodowych, pokojowych i gabinetowych z asortymentu sprawdzonych producentów europejskich podzielona jest na czytelne kategorie i pozwala kompleksowo zaopatrzyć wszystkie wnętrza i nie tylko.

Meblobranie Dostawy realizuje kilka firm kurierskich i spedycyjnych, zależnie od zasięgu, wielkości paczek i ich ciężaru. Ponieważ meble to produkty gabarytowe, ceny dostawy są zmienne – przy zakupie kilku produktów ulegają jednak obniżeniu. Widełki cenowe transportu to kilkanaście do kilkudziesięciu złotych. Zamówienia są przygotowywane do wysyłki w 3 do 5 dni roboczych, a sporą część asortymentu stanowią produkty dostępne od ręki, które mogą być dostarczone pod dowolny adres w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Zamówienia można opłacić tradycyjnym przelewem bankowym, kartą płatniczą (transakcje obsługuje serwis PayU, ale na meblobranie.pl nie można przez PayU zapłacić przelewem) lub korzystając z systemu sprzedaży ratalnej (raty PayU we współpracy z Alior Bankiem, kredyt Santander Consumer lub kredyt Credit Agricole).

Zwrot zakupionych mebli jest możliwy w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, ale przed odesłaniem towaru trzeba skontaktować się z obsługą sklepu – nieuzgodnione zwroty nie są przyjmowane. Jest to podyktowane wyłącznie względami logistycznymi i technicznymi, sklep nie robi żadnych problemów ze zwrotami.