Megamedia.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Megamedia to sklep internetowy oferujący szeroki wybór sprzętu RTV, AGD, audio i elektroniki użytkowej oraz aparatów fotograficznych. W asortymencie znajdują się produkty kilkudziesięciu marek, przeważnie dobrze znanych i wysoko cenionych na świecie.

Obecne kody promocyjne i okazje na Megamedia:

Przynajmniej 5-15%

Przynajmniej 5-15% na Megamedia.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Megamedia Zakupy w Megamedia są łatwe, ponieważ mimo tysięcy produktów w ofercie, menu jest przejrzyste i pozwala wygodnie filtrować produkty według różnych kryteriów. Zapłata za kupione produkty możliwa jest za pobraniem u kuriera, przedpłatą na podstawie wystawionej przez sklep faktury pro-forma, kartą kredytową lub inną umożliwiającą płatności internetowe (przez platformę eCard), gotówką przy odbiorze własnym lub z zamówieniem transportu sklepu albo w systemie ratalnym Sygma Bank. Dla niektórych zamówień (o dużej wartości lub większym okresie przechowywania) konieczne jest uiszczenie części należności z góry – ustala się to z obsługa sklepu indywidualnie. Obowiązkowa przedpłata dotyczy również produktów modyfikowanych na indywidualne zamówienie i w tym przypadku nie ma zastosowania także 14-dniowy termin odstąpienia od umowy. Pozostałe produkty można zwrócić w ciągu 2 tygodni bez podania przyczyny.

Z obsługą sklepu można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub przez komunikator Skype. Po zostawieniu numeru telefonu w formatce call back konsultant z wybranego działu może również oddzwonić do klienta.