Minuta.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Minuta.pl to specjalistyczny sklep z zegarkami renomowanych producentów i ekskluzywną biżuterią. Pierwsza odsłona sklepu została uruchomiona w 2003 roku. Cały asortyment obejmuje prawie 10 tysięcy produktów niemal 100 najlepszych światowych marek.

Obecne kody promocyjne i okazje na Minuta:

15%

Przynajmniej 15% na Minuta.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Minuta.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Minuta.pl To wybór, jakiego nie zapewnia żaden stacjonarny sklep z zegarkami, a większość produktów jest tu gotowa do wysyłki już w chwili zamówienia, ponieważ minuta.pl ma własny magazyn.

Za zakupiony towar można zapłacić z góry zwykłym przelewem, przez PayU (przelewem albo kartą), wybierając przesyłkę pobraniową albo płacąc gotówką przy odbiorze osobistym. Minuta.pl to jeden z nielicznych sklepów, które przy odbiorze osobistym dają również możliwość zapłaty kartą płatniczą. Sklep udostępnia także systemy płatności ratalnej PayU oraz Santander Consumer. Dostawy realizowane są najczęściej w tym samym dniu albo w kolejnym dniu roboczym, choć niektóre produkty są dostępne dopiero po sprowadzeniu z zewnętrznego magazynu. Jeśli wartość koszyka przekracza 200 złotych, przesyłka kurierska jest darmowa.

Do zakupów zachęca liberalna polityka zwrotów. Nie tylko czas jest wydłużony do 100 dni od chwili otrzymania paczki, ale także wysyłka może być darmowa – sklep minuta.pl pokrywa koszty wysyłki zwracanych przedmiotów do kwoty 9 złotych. Pozornie to niewiele, ale wystarcza na odesłanie większości produktów Pocztą Polską.