Monnari Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15% & Dostawa gratis

Monnari to jedna z polskich sieci odzieżowych dla kobiet. Kolekcja jest rozbudowana i obejmuje przede wszystkim elegancką modę codzienną. Od pewnego czasu wyróżniono odrębną kategorię menu Plus Size, a sklep podjąć też współpracę z kilkoma markami producentów obuwia.

Obecne kody promocyjne i okazje na Monnari:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Monnari.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Monnari.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 250 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Monnari Cennik dostaw jest nieco bardziej skomplikowany, niż w przypadku innych sklepów, a wysyłka też jest o kilka złotych droższa: dla przesyłek opłaconych z góry można skorzystać z Paczkomatów (10 złotych, o ile paczka spełnia ograniczenia wielkości przewidziane przez InPost) lub przesyłki kurierskiej (18 złotych). Paczka pobraniowa to koszt 22 zł, a wszystkie te przesyłki są darmowe, jeżeli wartość zamówienia przekracza 250 złotych. Jeśli chodzi o odbiór w salonie, to jest możliwy dla wszystkich zamówień z zastrzeżeniem, że przy wartości poniżej 50 złotych zostanie naliczona dodatkowa opłata: 18 złotych. Powyżej tego progu odbiór osobisty jest opcją darmową. Opłaty za zamówienia uiszcza się za pośrednictwem szybkich przelewów, których operatorem jest DotPay.

Zwrot towarów zakupionych na emonnari.pl jest możliwy w terminie 21 dni od odbioru paczki, nie ma natomiast możliwości bezpośredniej wymiany – trzeba najpierw zwrócić zakupione przedmioty, a dopiero w drugiej kolejności złożyć nowe zamówienie – nie da się tego rozliczyć bezgotówkowo, co dla sklepu jest wersją łatwiejszą, ale dla klientek bywa uciążliwe.