Mostrami.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Mostrami to serwis oferujący odzież i obuwie od najbardziej znanych polskich projektantów. Uzupełnieniem podstawowej oferty dla niej i dla niego są kosmetyki, odzież dla dzieci i specjalny dział wyprzedaży.

Obecne kody promocyjne i okazje na Mostrami:

10-30%

Przynajmniej 10-20% na Mostrami.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Wszystkie paczki bez wyjątku są wysyłane kurierem DHL i wszystkie bez wyjątku kosztują 16 złotych. To prosty i przewidywalny system, który przy cenach ubrań prosto z wybiegu nie stanowi większego obciążenia. Każda paczka jest zapakowana w eleganckie, firmowe pudełko Mostrami. Za zakupy można zapłacić przy odbiorze przesyłki, przelewem tradycyjnym, szybkim przelewem internetowym albo kartą płatniczą, a także z konta PayPal.

Zwroty są możliwe w ciągu 14 dni od odbioru paczki, a żeby zwrócić towar, należy wcześniej skontaktować się z biurem obsługi klienta, podając preferowany czas, w którym kurier odbierze paczkę i dostarczy ją do sklepu. Należy pamiętać, że produkty zindywidualizowane, wykonane na specjalne zamówienie, nie są objęte prawem do odstąpienia od umowy. Wymiany teoretycznie są możliwe, natomiast ze względu na charakter sprzedawanych produktów i fakt, że są one wytwarzane w bardzo krótkich seriach, często nie jest to wykonalne. Również w przypadku wymian najlepiej jest skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą sklepu, potwierdzić dostępność wybranego koloru lub rozmiaru i uzgodnić warunki wymiany.