Neckermann.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Serwis neckermann.pl znany jest każdemu, kto choć raz chciał zorganizować wakacje przez internet. To strona-sklep jednego z największych touroperatorów w Polsce. Można tu przejrzeć oferty, zorganizować wakacje w niemal dowolnym miejscu na świecie – oferty zmieniają się w zależności od sezonu, ale nigdy nie brakuje ani krajowych, ani zagranicznych propozycji.

Obecne kody promocyjne i okazje na Neckermann:

10-20%

Przynajmniej 10-20% na Neckermann.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Dość skomplikowane są zasady naliczania wysokości zaliczki – nie są one jednak trudniejsze niż w innych biurach podróży, za to, zamiast zapoznawać się z nimi teraz, lepiej doczytać warunki po wyborze konkretnej opcji, bo wtedy informacja będzie pełna i aktualna. Rezerwacje można opłacać tradycyjnym przelewem bankowym, pamiętając jednak, aby jeden przelew dotyczył tylko i wyłącznie jednej rezerwacji. W przeciwnym razie należność może nie zostać rozliczona poprawnie. Łatwiejszą opcją jest użycie szybkich przelewów internetowych Przelewy24 lub płatności kartą płatniczą. Zapłacić za wycieczki można również w biurach stacjonarnych, zachowując zniżki zdobyte przez internetową rezerwację.

Jeśli chodzi o zmiany rezerwacji i zwroty, to tutaj obowiązują regulaminy szczegółowe i skorzystanie z takiej możliwości zależy od wybranego wariantu, charakterystyki oferty, czasu do wyjazdu i kilku innych czynników, o których klient może dowiedzieć się, zapoznając się z informacjami na stronie wycieczki – ogólne regulaminy w tej sprawie nie istnieją lub są niewystarczająco dokładne.