Nexterio Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Nexterio to internetowy hipermarket budowalano-ogrodniczy. W każdej chwili w sklepie dostępnych jest 30 tysięcy produktów, których dostawę sklep jest w stanie zagwarantować. Cechą charakterystyczną jest dostępność zarówno marek profesjonalnych, jak i tych z segmentu środkowego i ekonomicznego.

Obecne kody promocyjne i okazje na Nexterio:

10-25%

Przynajmniej 10-25% na Nexterio.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Płatności za zakupy na nexterio.pl są możliwe kilkoma kanałami: szybkie przelewy, karty, raty, PayPal i pobranie. Część z tych metod powoduje jednak naliczenie prowizji w wysokości do 1,5% wartości transakcji. Darmowe opcje to płatność z PayPal i przedpłata tradycyjnym przelewem. Koszt transportu jest kalkulowany za każdym razem indywidualnie, ponieważ cała tabela byłaby kosmicznie skomplikowana. Nexterio współpracuje z ośmioma spedytorami, w tym InPostem, Pocztą Polską, DHL, UPS, Schenker i Pekaes. Dla niewielkich paczek koszt transportu zwykle wynosi kilkanaście złotych.

Serwis nexterio.pl jest jednym z nielicznych, które udzielają swoim klientom bezterminowego prawa zwrotu towaru. W podstawowym zakresie prawo do odstąpienia od umowy wygasa po 30 dniach od otrzymania przesyłki, a dodatkowe prawo dożywotniej możliwości zwrotu realizowane jest poza tymi przepisami i na podstawie odrębnego regulaminu. Modyfikacja złożonych zamówień nie jest możliwa, sklep nie przewiduje również opcji bezgotówkowej wymiany, więc w razie konieczności zmiany zakupionego towaru trzeba przejść całą ścieżkę zwrotu oraz złożyć ponowne zamówienie.

Subskrybenci newslettera nexterio.pl mogą liczyć na atrakcyjne kody rabatowe. Zniżki są też oferowane niekiedy na profilach społecznościowych i w innych miejscach w sieci w ramach określonych akcji promocyjnych.