Odeo24 Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Sklep odeo24.pl to internetowy outlet ze sprzętem AGD, w tym poszukiwanymi akcesoriami kuchennymi i produktami światowej sławy marek, np. Philips, Tefal czy DeLonghi. Jest to jeden z nielicznych outletów w sieci, w którym można znaleźć naprawdę tysiące produktów.

Obecne kody promocyjne i okazje na Odeo24:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Odeo24.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Zdecydowana większość produktów w sklepie odeo24.pl jest opisana jako dostępna, co oznacza, że fizycznie znajdują się one w głównym magazynie i zostaną natychmiast spakowane i przygotowane do wysyłki. Zamówienia złożone przed godziną 14 są wysyłane jeszcze tego samego dnia, złożone później – kolejnego. Dostawa nie zajmuje wiele czasu – realizuje ją Poczta Polska (od 10 do 16 złotych w zależności od wariantu usługi), Kurier DHL (14 lub 16 złotych) albo InPost do Paczkomatu (10 lub 16 złotych). Dostawa jest realizowana gratis, jeśli wartość zamówienia przekroczy 399 złotych.

Zapłacić za zakupy można zwykłym przelewem, przelewem elektronicznym przez DotPay, kartą płatniczą albo z konta PayPal. Można też skorzystać z paczki pobraniowej albo zapłacić gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu. Jest to też jeden z nielicznych sklepów, które klientom indywidualnym dają możliwość odroczenia płatności na 14 dni. To dzięki systemowi FerBuy. Z tej opcji muszą korzystać też firmy – odroczenie terminu na fakturze jest dostępne tylko dla jednostek administracji publicznej.