OneMarket Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

Onemarket.pl jest sklepem z meblami i dodatkami do wnętrz i ogrodów. Wiele sprzedawanych tutaj produktów pochodzi z niezbyt znanych manufaktur w różnych rejonach świata, a cechą, która łączy wszystkie artykułu jest doskonała jakość i bardzo dopracowane projekty.

Obecne kody promocyjne i okazje na OneMarket:

15%

Przynajmniej 15% na OneMarket.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

OneMarket Formy płatności dostosowane są do różnych potrzeb klientów: przesyłka pobraniowa, klasyczny przelew bankowy, raty, płatności kartowe (w serwisie PayU) oraz szybkie płatności internetowe (także przez PayU). Koszty dostawy znacznie różnią się w przypadku różnych artykułów. Niektóre przedmioty wysyłane są za darmo, ale za duże paczki meblowe trzeba niekiedy zapłacić kilkadziesiąt złotych. W przypadku większych zamówień warto skontaktować się z obsługą sklepu, aby obliczyć indywidualny koszt transportu.

Czas realizacji zamówień zależy przede wszystkim od stopnia złożoności. Mniejsze zamówienia na produkty z pojedynczego magazynu mogą być zrealizowane błyskawicznie, ale jeśli realizacja zamówienia wymaga skompletowania przedmiotów z różnych magazynów, czas się wydłuża (rosną także koszty przesyłki, ponieważ każdy magazyn wysyła produkty oddzielnie). W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (lub ostatniej z przesyłek, jeśli zamówienie obejmowało kilka paczek) można skorzystać z prawa do bezpłatnego zwrotu towaru. Należy pamiętać, że zwrot pieniędzy nie obejmie jednak w takim przypadku np. usługi dodatkowej, takiej jak montaż mebli, co znajduje się w ofercie onemarket.pl. Zwracany jest sam koszt zakupu mebli lub akcesoriów i podstawowy koszt przesyłki.