Partner AGD RTV Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Sklep internetowy partneragdrtv.com.pl to jeden z najpopularniejszych w sieci polskich sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego, elektroniką, sprzętem muzycznym i komputerami, a także wybranymi artykułami motoryzacyjnymi.

Obecne kody promocyjne i okazje na Partner AGD RTV:

10%

Przynajmniej 10% na Partneragdrtv.com.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Partner AGD RTV Podobnie jak w punktach naziemnych, także w obsłudze sklepu internetowego pracują osoby znające sprzedawane produkty i umiejące doradzić, pomóc w wyborze i obsłudze zamówień. Wszystkie produkty można odebrać osobiście w ponad 50 punktach na terenie całego kraju, a także zamówić transport – będzie on zrealizowany własnymi pojazdami sklepu lub za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Sklep partneragdrtv.com.pl przyjmuje płatności za zamówienia z góry przelewem tradycyjnym, można kupować na raty Santander Consumer lub płacić przy odbiorze zamówienia u kuriera. Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Większość drobnych produktów wysyłana jest do 24 godzin od złożenia zamówienia, to samo dotyczy większego sprzętu RTV i AGD, ale tutaj niektóre modele mogą być dostępne z pewnym opóźnieniem. Możliwe są też sytuacje, w których produktu nie ma w magazynie głównym, ale może on zostać sprowadzony na zamówienie klienta. W takim przypadku konsultant poinformuje klienta o spodziewanym terminie realizacji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Partner AGD RTV zapewnia odbiór zużytego sprzętu dla klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie internetowym.