Kod Rabatowy Pat&Rub 2018

Pat&Rub to jeden z nielicznych sklepów z kosmetykami naturalnymi własnej marki. Sklep działa od 2007 roku i prowadzi sprzedaż wyłącznie własnych kosmetyków. Obecnie lista produktów przekracza 100 pozycji.

Pat&Rub Nie wydaje się to szczególnie dużą ilością, ale biorąc pod uwagę, że w asortymencie konkurencyjnych sklepów zwykle jest ich tylko 30-40, to spore osiągnięcie.

Czas realizacji zamówienia po stronie sklepu to maksymalnie 48 godzin, a wysyłka zajmuje nie więcej niż 3 dni. Koszt dostawy dla zamówień o wartości poniżej 200 złotych to od 10 do 17 złotych zależnie od wybranej formy transportu (Paczkomat, kurier UPS, Poczta Polska). Po przekroczeniu wartości 200 złotych zamówienie wysyłane jest za darmo. Sklep daje możliwość wyboru dowolnej daty wysyłki – można zdefiniować ją samodzielnie przy składaniu zamówienia, aby np. przesyłka z prezentem dotarła we właściwym czasie. Za wszystkie zamówienia można zapłacić przez system PayU (przelewem lub kartą płatniczą), normalnym przelewem albo za pobraniem, przy czym wtedy koszt wysyłki zwiększa się o 5 złotych.

Kupując często na stronie patandrub.pl można zarobić spory bonus: 3-7% na każde zamówienie w zależności od jego wartości lub 10%, kiedy suma zamówień z ostatnich 6 miesięcy przekroczy 1000 złotych. Do tego należy wspomnieć o kodzie zniżkowym 15% na drugie zakupy oraz kodach związanych z konkretnymi akcjami promocyjnymi.