PerfectSport Domenasportowa.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15%

Sklep domenasportowa.pl(Perfect Sport) to wysoko oceniany przez klientów serwis oferujący sprzedaż odzieży, akcesoriów i sprzętu sportowego do niemal wszystkich dyscyplin, z asortymentem nadążającym za zmianami sezonu. Marki producentów to znane nazwy, które cieszą się wielkim zaufaniem, a polityka cenowa jest bardzo korzystna.

Obecne kody promocyjne i okazje na Perfect Sport Domenasportowa.pl:

15%

Przynajmniej 15% na Perfect Sport Domenasportowa.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Ilość dostępnych sposobów płatności jest bardzo duża. Dostępny jest zarówno klasyczny przelew, jak i popularne szybkie płatności internetowe realizowane za pośrednictwem PayU. Nie ma też żadnych problemów z opłaceniem zakupów z konta PayPal (lub kartą przez ten system), można płacić przez Tpay, wspierający niektóre banki niewspierane przez PayU, a dla firm jest przygotowana oferta leasingu Leaselink. Zapłacić można również gotówką albo przy odbiorze osobistym w warszawskich salonach, albo za paczkę pobraniową, a można wybrać również raty – tutaj dostępnych jest kilka opcji kredytodawców, a formalności załatwia się w sieci. W wielu przypadkach za wysyłkę nie trzeba będzie dopłacać, bo próg 299 złotych, od którego dostawa jest gratis, jest dość niski, jak na sklep z tej branży.

Prawo do zwrotu przysługuje konsumentom w terminie do 14 dni, ale wiele produktów jest objętych promocyjnym wydłużeniem tego okresu do dni 30. Informacja o tym jest wyświetlana bezpośrednio na stronie produktu.