Perfumy-Perfumeria Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30% & Dostawa gratis

Sklep perfumy-perfumeria.pl to miejsce w sieci, gdzie można zamówić oryginalne perfumy, wody toaletowe, dezodoranty i kosmetyki perfumowane znanych marek. Oferta jest dość stabilna, poszerzana raczej tylko przy okazji rozbudowy kolekcji zapachów przez producentów.

Obecne kody promocyjne i okazje na Perfumy-Perfumeria:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Perfumy-perfumeria.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Perfumy-Perfumeria Obecnie lista marek, których produkty są dostępne, liczy sobie kilkaset pozycji i stale się wydłuża, natomiast oczywiście ilość produktów poszczególnych producentów jest różna.

Szybkie przelewy oraz transakcji kartowe przeprowadzane są na platformie przelewy24. Alternatywnie można dokonać wpłaty zwykłym przelewem, a także za pobraniem. Małe zamówienia o niewielkiej wartości są wysyłane Pocztą Polską, a dla większych i bardziej wartościowych można skorzystać alternatywnie z Paczkomatów InPostu (tylko przedpłata) lub kuriera DPD (przedpłata i pobranie). Ceny tych metod wysyłki są różne i wynoszą kolejno 3,50, 6 i 12 złotych. Czas przygotowywania zamówienia nie przekracza nigdy 4 dni roboczych, ale często jest to zdecydowanie krócej.

Termin przewidziany na odstąpienie od umowy to 14 dni. W tym czasie można wysłać oświadczenie od odstąpieniu od umowy – jego wzór jest dostępny online oraz dołączony do przesyłki. Z zamówienia można też zrezygnować, zanim zostanie ono wysłane – w tym celu nie trzeba żadnego formularza, ale trzeba się pospieszyć, ponieważ zamówienia przyjęte do realizacji i potwierdzone nie mogą być wycofywane.