Picco Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Picco to sklep mający w swojej ofercie przeróżne gadżety: od kubków, przez akcesoria odzieżowe, aż po erotyczne prezenty i niezwykłe rośliny. Internetowy sklep picco.pl działa od prawie 10 lat, ale w tym czasie przeszedł kilka poważnych zmian, zanim zaczął wyglądać i działać tak jak dziś.

Obecne kody promocyjne i okazje na Picco:

20%

Przynajmniej 20% na Picco.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Picco.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Picco Dostawa gratis obowiązuje przy zamówieniu o minimalnej wartości 200 złotych. Poniżej tej kwoty paczka zostanie dostarczona za 12,90 lub 17,90 (przedpłata lub pobranie). Paczki dostarczane do Paczkomatu zostaną wysłane za niecałe 10 złotych, a wszystkie koszty przesyłki są niezależne od wagi i gabarytów zakupionego towaru. Cennik dostaw jest bardzo stabilny, regulamin sklepu zmienia się rzadko, więc zakupy na picco.pl są po prostu wygodne.

Ponieważ wszystkie zamawiane towary znajdują się w magazynie sklepu, przygotowanie paczki nie zajmuje więcej niż jeden dzień roboczy, a nierzadko zamówienie wysyłane jest tego samego dnia, w którym zostało złożone. Czas dostawy przez przewoźnika to 1 dzień, więc zdecydowana większość paczek potrzebuje tylko 48 godzin na dotarcie do odbiorcy. Zwrot jest możliwy w terminie 14 dni od dnia otrzymania paczki i z realizacją tego prawa nie ma problemów.

Aby kupować na picco.pl, nie trzeba zakładać konta na stronie. Ułatwia to złożenie kolejnych zamówień, ale nie jest konieczne.