Pink or Blue Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Sklep pinkorblue.pl to jeden z nielicznych kompleksowo zaopatrzonych serwisów dla rodziców i dzieci. W asortymencie znajduje się ponad 20 tysięcy produktów: wózków, nosidełek, kosmetyków pielęgnacyjnych i ochronnych, butelek, smoczków, fotelików, zabawek czy elementów wyposażenia pokoju dla najmłodszych.

Obecne kody promocyjne i okazje na PinkorBlue:

15%

Przynajmniej 15% na PinkorBlue.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Kupując w sklepie pinkorblue.pl można zapłacić za zakupy z góry, korzystając z PayPal, używając karty kredytowej lub wykonując przelew za pośrednictwem Sofort (ta platforma automatycznie loguje się do konta bankowego i zleca przelew w imieniu użytkownika). Można także wybrać opcję przesyłki pobraniowej i zapłacić gotówką przy odbiorze paczki. Wysyłki realizowane są przez firmę kurierską DPD – poniżej 150 złotych wartości zamówienia kosztuje to 20 złotych, a powyżej jest darmowe. Czas na przygotowanie zamówienia do wysyłki zwykle wynosi 1-3 dni roboczych dla produktów znajdujących się w głównym magazynie. Gdyby z jakiegoś powodu czas ten miał być dłuższy, informacja będzie zaprezentowana na stronie przedmiotu.

Odstąpienie od umowy jest możliwe w terminie 14 dni od odbioru paczki. Po odesłaniu przesyłki, sklep daje sobie 14 dni na zwrot pieniędzy – środki zostaną zwrócone tą samą metodą, którą dokonano zapłaty za przedmiot, z zastrzeżeniem, że w przypadku opłaty za paczkę pobraniową, należność zostanie zwrócona na konto klienta. Można zresztą na formularzu zwrotu zaznaczyć preferowany sposób zwrotu środków.