Plebis.eu Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Serwis plebis.pl to sklep, w którym można kupić przede wszystkim elektronikę osobistą ze wszystkich segmentów: telefony, nawigacje samochodowe, sprzęt audio, radia samochodowe, osprzęt systemów energetycznych i wiele więcej. W ciągłej sprzedaży jest co najmniej kilkanaście tysięcy produktów producentów ze wszystkich segmentów cenowych.

Obecne kody promocyjne i okazje na Plebis:

10-25%

Przynajmniej 10-25% na Plebis.eu.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Za zakupy można zapłacić zwykłym przelewem bankowym albo szybszymi przelewami przez PayU lub Tpay, a także z salda PayPal lub kartą płatniczą przez tę platformę. Opcjonalnie dla zakupów za większe kwoty można skorzystać z płatności ratalnej. Za skorzystanie z tych metod płatności nie są pobierane dodatkowe opłaty, darmowa jest również zawsze wysyłka – niezależnie od wartości zamówienia i ilości oraz gabarytów zakupionych przedmiotów, transport jest zawsze wliczony w cenę przedmiotu. Wysyłka następuje bezpośrednio z magazynów firmy w krajach dalekiego wschodu, więc zamawiając za większe kwoty (powyżej 150€) trzeba liczyć się z koniecznością opłacenia cła. Czas przygotowania zamówienia i transportu to w większości przypadków od 2 do 4 tygodni, ale regulaminowy czas realizacji zamówienia jest określony na 8-70 dni.

Czas na zwrot to 14 dni – przesyłkę zwrotną musi opłacić nabywca, a jeśli z zakupem związana była konieczność zapłaty podatków lub opłat celnych, ich zwrotu można domagać się na drodze przewidzianej odrębnymi przepisami.