Pożyczkomat Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Pożyczkomat to serwis umożliwiający zaciągnięcie pożyczki online. Firma chwali się tym, że wszystkie wnioski są rozpatrywane w nie więcej niż 15 minut. Od pewnego czasu najsilniejszym magnesem dla nowych klientów jest oferta pierwszej pożyczki za darmo.

Obecne kody promocyjne i okazje na Pożyczkomat:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Pożyczkomat.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Wniosek składa się bezpośrednio przy rejestracji na pozyczkomat.pl. Trzeba tam podać swoje dane, w tym również informacje finansowe i kwotę pożyczki, o jaką się wnioskuje. Tak przygotowany wniosek zostanie przetworzony automatycznie, a w razie konieczności także zweryfikowany. O podjętej decyzji – przyznaniu lub odmowie pożyczki – pożyczkodawca zostanie poinformowany mailowo i SMS-em. Każdorazowo składając wniosek, deklaruje się nie tylko kwotę pożyczki (od 200 do 4000 złotych), ale także okres spłaty (od 7 do 35 dni). Przy składaniu wniosku pierwszy raz, można wnioskować maksymalnie o 1550 złotych na 35 dni, dopiero z kolejnymi wnioskami i spłaconymi pożyczkami kwota ta będzie systematycznie rosła.

W przypadku pożyczek na pozyczkomat.pl można skorzystać z 14-dniowego prawa do odstąpienia od umowy. W takim przypadku jedyne opłaty, jakie trzeba będzie zapłacić, to ewentualne koszty rozpatrzenia wniosku, pobrana prowizja i oprocentowanie za wskazany okres (do dnia poinformowania o odstąpieniu od umowy) zgodnie z obowiązującym planem taryfowym pożyczki.